10038 VITORIA REGIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10038 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1611kg |